SOUTHEASTERN GUNS & KNIVES / SGK SHOWS: HOME

*
Giriş Yapılacak Adres https://neftekumsk.com/WebTahsilat/inde... Giriş Yapılacak Uygulama neftekumsk.com Web Tahsilat
T.C. Kimlik Numaranızı ve sầu e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıkrã sonra işleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. e-Devlet Şifređê mê Nedir, Nasıl Alınır?
* e-Devlet şifrenizi unutmanız durumundomain authority doğruladığınız cep telefonunuzdan yenileme işlemày yapabilirsiniz.
*
İşleminiz devam ediyor. Lütfen bekleyiniz...

e-Devlet Kapısı çalışanları hiçbir zaman kích cỡ şifrenizi sormayacaktır. Şifrenizi e-Devlet Kapısı giriş ekranları haricinde hiçbir yere kaydetmeyiniz. Tarayıcı uygulaması (Internet Explorer, Firefox, Safari ve sầu benzeri uygulamaların) şifre kaydetme opsiyonlarını kapalı tutunuz. Ayrıca hiçbir zaman kişisel bilgileriniz veya şifreniz e-posta yolu ile sizlere sorulmayacaktır. Unutmayınız ki zararlı uygulamaların ve virüslerin büyük çoğunluğu e-posta yolu ile yayılmaktadır. Bu sebeple göndericisini tanımadığınız veya şüpheli e-postaları okumadan siliniz.

Bạn đang xem: Southeastern guns & knives / sgk shows: home

e-Devlet Kapısı sistemày, güvenlik amaçlı olarak elektronik sertifika kullanmaktadır. Erişiminizin güvenli olup olmadığını adres çubuğunda yer alan adresin http değil https ile başlamasından ve sầu tarayıcı uygulamasındaki kilit resminden anlayabilirsiniz.


Kapat

e-Devlet Şifresi


e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmemê mẩn için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyemê say gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

Xem thêm: Tải Camscanner Cho Máy Tính, Download Camscanner For Pc On Windows 10/8/7

Şifre ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 2 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmemê say, unutulması vb. durumlardomain authority PTT"den alınacak her şifre için ayrıca 4 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi mê söz konusu değildir.

Şifrenizi unutmanız durumundomain authority e-Devlet"te doğruladığınız telefon numaranız ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.

e-Devlet Kapısı kayıtlı kullanıcısıysanız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra "Profilim" alanındomain authority bulunan iletişlặng bilgileri kısmımãng cầu cep telefonunuzu kaydettiyseniz ya da cep telefonunuzu veya hem cep telefonunuzu hem de e-posta adresinizi e-Devlet Kapısında doğruladıysanız şifre yenileme hizmetinden yararlanarak yeniden şifre temin edebilirsiniz. Bununla birlikte, mobil imza, elektronik imza, yeni T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı kullanıyorsanız, e-Devlet Kapısına bunlardan biri ile giriş yaptıkchảy sonra domain authority şifre oluşturabilirsiniz.

e-Devlet şifresay mê yurt dışında Elçilik ve Konsolosluklardan ücretsiz olarak temin edilebilmektedir.